Вы находитесь здесь:   Главная > Мои статті > Ярмо залежності. Кохання чи розлад?

Ярмо залежності. Кохання чи розлад?

Не усі стосунки приносять радість і задоволенняУ токсичних залежних стосунках людина з року в рік вбиває свою самооцінкузнижує фізичну активність і мотивацію до життяІ здаєтьсящо ця боротьба за любов рано чи пізно увінчається успіхомале все марноІноді кращим рішенням зберегти свою психіку і жити далі повним щасливим життям - це раз і назавжди закінчити стосункиякінемов отрутаруйнують усе хороше усередині васнадіюлюбоврадістьспокій.

Основною ознакою тогощо ви в залежних стосунках являється постійний занепад енергії поряд з партнеромнез'ясовне відчуття провинитривогиуразливостістраху втрати об'єктупочуття безвиходдянемає віри в майбутнєпонижена мотивація до усіх життєвим процесам. Тіло також часто уходить в хворобливі стани.

Причина такої залежностіщо ми перекладає на партнера відповідальність за отримання наших бажаних почуттів : " Тільки з ним я можу бути щасливою"І чим сильніше ми в це віримотим більше втрачаємо здатність задовольняти свої потреби (матеріальнихемоційнихсоціальних.), не беручи на себе більше і не пропонуючи партнерові узяти своє.

У здорових стосунках важливі межірозумінняде ми порушуємо межі коханогословами або вчинкамиі де порушуються нашіДе можна сказати ніде важливо прийняти відмінності іншогоУ таких умовах ми можемо сміливо говорити про свої почуття.

У залежних же стосунках емоції пригніченіпроявляти їх небезпечноВ результаті ми заявляємо тільки про свої потребине пояснюючи своїх істинних почуттівЦе призводить до всіляких маніпуляцій і приниженням партнераНам хочеться отримати своєале нас не розуміють і не чуютьВиникає багато образиусвідомлення безпорадності і уразливостіА далі злість на іншого або себе.

Запам'ятайтещо в здорових стосунках ми відчуваємо переважно позитивні емоції - любоввдячністьніжністьповага і інПроте це абсолютно не означаєщо ми взагалі не засмучуємосяабо не сваримосяУ таких стосунках виникаючі конфлікти і кризи не ігноруютьсяа своєчасно вирішуютьсящо дозволяє стосункам розвиватися і переходити на новий рівень.

 


« Предыдущая | ВВЕРХ | Следующая »
 
 
Помощь психолога г.Винница