Вы находитесь здесь:   Главная > Мои статті > Я більше не хочу тебе…

Я більше не хочу тебе…

Втрата сексуального бажання в шлюбі.

Насправді, це найпоширеніша причина звернення до психотерапевта сімейних пар.Іна жальце більше закономірне   явищеяке настає рано чи пізно у кожної париА ось вирішення цього питання у усіх дуже індивідуальнеХоча

існують загальні рекомендацію по поверненню "вогника" в ліжко.

Першетреба зрозуміти чи втрачено сексуальне бажання конкретно до цього партнера або взагалі сексуальне бажання як такого в принципіЦе важливий критерійв якому ми шукаємо психологічні причини такого стануОкрім них є причини гормонального характерувікові і соціальні.

У разіякщо справа в особистому відношенні з партнеромнамагаємося знайти приховані образиОсобливо це характерно для жінокКоли дружина багато років не може пробачити за щось свого чоловікавона неусвідомлено "карає" його відсутністю сексу.

Друга причина - недовіраДля жінок важливим критерієм збудження є почуття безпекиМова не лише про вірність, а й про відчуття стабільності в цілому. Жінці просто необхідно отримувати від чоловіка відчуття безпеки: фізичної ( відсутність насилля, зхист від оточуючих, фінансова підтримка) ти психологічний ( розуміння, виконання обіцянок, відсутність обезцінення та маніпуляцій)

Не лише у жінок може бути втрата сексуального інтересу. У чоловіків така втрата може бути повязання з власним відчуттям неуспішності в соціумі, постійним обезціненням зі сторони жінки, втратою її привабливості, або пасивним відношенням у ліжку.

 Важливо!!! Проблеми сексуального характеру можливо налагодити лише при бажанні обох партнерів

 
« Предыдущая | ВВЕРХ | Следующая »
 
 
Помощь психолога г.Винница