Вы находитесь здесь:   Главная > Те, що для вас важливо... > Тренинги: > Світ жінок

Світ жінок

Якою має бути сучасна жінка? Слабкою чи сильною? Працюючою чи домохазяйкою? Багатодітною мамою чи жінкою child-free.  Відважною, цілеспрямованою, успішною чи ніжною, покірною і домашньою?    Сучасний світ дуже сколихнув патріархальне суспільство і роль жінки набула іншого значення. Та чи не ускладнило це жінкам розуміння їх сутності,  чи не забагато відповідальності лягло на плечі жінок : хто кому  і що повинен у своїх гендерних ролях?

Жіночою основою завжди була любов і творчість. Жінка здатна створити, народити, надихнути, закохати, наповнити теплом і надією, створити затишок і мир.

Жіноча поведінка напряму залежить від емоцій, які в наш час є часто заблоковані. Причиною тому являється, перенесена колись, біль, гнів, страх – і як наслідок, рішення більше не прожити подібне. А такі почуття як провина, образа є взагалі блокуючими для прояву любові. Уявіть собі прекрасний глибокий глечик, на дні якого любов, радість, ніжність, надія, натхнення… А сором, образа, страхи, тривоги – є її корком, вони ізолюють доступ для справжніх ресурсів, глибинної жіночої енергетики. Як результат:

 постійна фізична та емоційна втома

незадоволеність життям

роздратування по дрібницям

психосоматичні прояви

відчуття непотрібності, обезцінення

агресія зі сторони рідних

потік невдач та ускладнення життєвих ситуацій

Чому варто розблоковувати свої емоції, пробачати образи, позбавлятися стразів, комплексів, почуття провини? Тому що таке позбавлення приводить на новий рівень життя, успішних рішень,  абсолютно новий контакт зі своїм тілом, знайомство з власними бажаннями, здібностями, уміння синтезувати спокій та рівновагу.

Як це зробити? Як відновити свої ресурси, наповнитися жіночою енергією, оволодіти новими знаннями про себе, знайти джерело спокою та миру у душі – все це у моєму  благодійному проекті «Світ жінок», перша частина якого відбудеться 11 квітня о 14.00, за адресою Пушкіна,11 на платформі громадської організації IHub Vinnytsia.  Оплата добровільна у розмірі власного волевиявлення кожної з учасниць.

Головним покликом проекту є «жінки для жінок» - зібрані кошти від заходу буде витрачено на допомогу жінкам –матерям, що опинилися у важких соціальних умовах.

 Чекаємо усіх бажаючих 11 квітня о 14.00, за адресою Пушкіна,11. Що планується: мінімум теорії,  робота з метафоричними картами, близько 6 різних практичних технік для роботи з образами,  почуттям провини, розкриття жіночності, бачення себе очима інших, робота з біллю,  формування внутрішнього гармонічного світогляду, відповіді на ваші запитання, розіграш призів, гарний настрій. Орієнтовна тривалість 4 години.

« Предыдущая | ВВЕРХ | Следующая »
 
 
Помощь психолога г.Винница