Вы находитесь здесь:   Главная > Мои статті > Экстензенційна криза

Экстензенційна криза

 

Раптом накрило почуття невпевненості в завтрашньому днітривога з приводу своєї значущості і призначенняРаноіше все нібито було ясноживи собі у світі зі своїми моральними цінностямиі неначе буде тобі благоА зараз усі сенси переплуталисяі у пошуках відповідейвже немає наставникав якому важко засумніватисяНемає ні в чому чіткої позиціїупевненостіодна скептичність і ніяких гарантійщо дії призведуть до бажаного результату.

Екзистенціальна криза - небезпечне явище, наслідок швидкого темпу і нав'язливого потоку інформації. Тай не можливо у сьогоденних реаліях епідеміі, війни відчувати себе інакше 

Дуже важливоякщо ви виявили симптоми цієї кризи у себе або близькихзвернутися за допомогою до фахівців. Це допоможе запобігти або істотно знизить ускладненні наслідки у вигляді тривожних розладів та депресії.

Спершу важливо зрозумітищо нам не під силу контролювати все і дуже багато що залежить не від насВаш стан є результатом безкінечних нездійснених очікувань і усвідомлення власного безсилляМи відчайдушно намагаємосяполіпшити себе під чийсь запитпереробитипідпилятиІ нам шалено страшнощо  буде завтра. А невизначеність - найстрашніші тортури.

Потурбуйтеся про себе!

-Не дозволяйте нікому нав'язувати вам цінностіщо повинно подобатисяа що ні

- Не порівнюйте себе ні з кимТільки з собоюупродовж минулого перодаЯ став краще або ні?

-Піклуйтесь про сон, харчування, здоров'я

-Навчіться відпускати образи

- Відпочивайте і займайтеся улюбленими справами, іноді просто дозвольте собі не робити нічого

- спорт - чудова профілактика тривого

- не бійтеся звертатися за допомогою в скрутні хвилини

Успіх -это задоволення від того, що ви робите, і задоволення тим, де ви є
 
« Предыдущая | ВВЕРХ | Следующая »
 
 
Помощь психолога г.Винница