Вы находитесь здесь:   Главная > Мои статті > Эпідемія самотності

Эпідемія самотності

Самотніх людей все більше - просто томущо населення нашої планети увесь час збільшується. А нові реалії все більше орієнтують на антисоціальні стани. Багато людей працюють дома віддаленно, замовляючи продукти через інтернет і навіть не виходять на вулицю по кілька тижнів. Сайти знайомств, натомість, створюють ілюзію великого вибору, де люди часто губляться і постійно шукають когось ліпше і ліпше. Натомість іделів не істнує. Тай ідеальна з першиго вигляду людина, не факт, що стане "своєю "

 Велика частина людей оцінюють стан самотностіяк печаль.

Хтось шукає наодинці самотуможливість внутрішнього розвиткупошуку відповідей на питання буттяХтось бачить в цьому стані ресурсІ він дійсно єякщо дотримані дві умовиПершелюдина сама вирішила усамітнитисятобто це  був  її вибір, її ніхто не покинуввона нікого не втратилаІ другеця тимчасова самотарано чи пізно людина повертається в соціальну близькість з кимсь.

Ми усі соціальні істотиДжон Качиоппозасновник соціальної неврологіївважаєщо здатність почувати себе самотніми поступово розвинулася в людях - для тогощоб нам хотілося підтримувати стосунки з іншимиТобто усвідомлення самотностіяк печалі потрібна людинінемов спрагаКоли вам хочеться питиви шукаєте водуКоли ви самотніви шукаєте компанію інших людей.На жальтривалий період самотності призводить до стану депресії і тривоги.

Сама по собі самотність може випробовуватися людиною навіть соціально товариськоюСуть в її невмінні бути щиримЛюдиякі не відкриваютьсянікому не довіряютьпідлаштовуються під очікування іншихманеврують своя поведінку з метою задовольнити оточення - теж відчувають самотність. Бо самотність - це не відсутність людини поряд, це відсутність розуміння.

Одним з кращих способів впоратися з тривалим почуттям самотності - це психотерапіяВажливо зрозуміти причини своєї недовіри до світувідшукати свої ресурси і вторинні вигоди від замкнутостізбудувати кроки повернення до близькості і щирості
« Предыдущая | ВВЕРХ | Следующая »
 
 
Помощь психолога г.Винница